چهارشنبه, 12 آذر 1399 EN
  • ساعت : ۱۳:۳۰:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 220
تودیع و معارفه سرپرست آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه
مراسم توديع و معارفه سرپرست آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان برگزار گردید.

مراسم توديع و معارفه سرپرست آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان برگزار گردید.

در این مراسم که در سالن جلسات حوزه ریاست برگزار شد، دکتر سید نژاد ضمن تشکر و سپاس از دکتر حسین مددی، زحمات و تلاشهای دلسوزانه وی در طول دوره مدیریت شان را قابل تحسین و شایسته تقدیر عنوان نمود و برای دکتر مجتبی مکاری در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود .

در ادامه جلسه دکتر سید نژاد حکم دکتر مکاری را به ایشان تقدیم نمودند. در قسمتی از این حکم آمده است:

احتراماً، باعنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جناب عالی  و به پیشنهاد معاون محترم آموزشی و پژوهشی دانشگاه و در راستای اجرایی نمودن  ماده 8 آیین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها، به موجب این ابلاغ  و با حفظ سمت آموزشی به عنوان سرپرست آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه منصوب می گردید. امید است با توکل بر خداوند متعال  در انجام وظایف محوله اهتمام کامل فرمایید.

دکتر سید نژاد همچنین با اهداء لوح تقدیر از زحمات دکتر حسین مددی نیز تقدير به عمل آورد در قسمتی از این متن آمده است:

تلاش  همه جانبه، احساس مسئولیت، صداقت  و تعهد در اجرای وظایف از سوی خادمین فرهیخته عرصه آموزش و پژوهش، تقدیر و تشکر شایسته را می طلبد . عزم و همت والای شما در برنامه ریزی، ساماندهی، استفاده بهینه از ظرفیت ها و حرکت در راستای اهداف دانشگاه و نظام آموزش عالی کشور در سمت مدیر گروه آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه را ارج نهاده، و مراتب تشکر و قدردانی صمیمانه خود را اعلام می دارم.   امید است  همچون  گذشته این دانشگاه را از راهنمایی های ارزشمند خود بهره مند فرمایید.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0